DUYURUYU
PAYLAŞ
08
OCAK
2015
2015 Yılı Proje Teklif Çağrısı

2015 Yılı Mali Destek Programları, Ahiler Kalkınma Ajansı’nın vizyonu ve üst ölçekli planlar çerçevesinde bölge için öncelikli olan; Enerji Altyapısı ve Sosyal Kalkınma konu başlığında ilan edilmiştir. Program kapsamında kullandırılacak destek miktarı toplam 10.000.000,00 TL’dir. Programların özeti aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

 

Programlar Özet Tablosu

İlgili rehberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Bilgilendirme Toplantıları

Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından TR71 Bölgesinde 2015 yılı Mali Destek Programları ile ilgili “Bilgilendirme Toplantıları” düzenlenecektir. Bilgilendirme toplantılarının düzenleneceği yer ve tarihler tabloda gösterildiği gibidir: Kamuoyuna ilanen duyurulur.

Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri

Ajansımız tarafından Mali Destek Programları dahilinde projelerin KAYS sisteminde başvurusunun nasıl yapılacağı, projelerin nasıl hazırlanması gerektiği, proje döngüsü yönetimi ve mantıksal çerçeve yaklaşımı gibi konuların ele alındığı proje yazma eğitimleri düzenlenecektir. Eğitim yer ve tarihleri tabloda gösterildiği gibidir:
Online eğitim talep katılımcı başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz

Teknik Yardım Toplantıları

Başvuruda bulunmak isteyen proje sahipleri için teknik yardım toplantıları düzenlenecektir. Bu toplantılar mali destek programlarına başvurmayı planlayan ve somut bir projesi olan başvuru sahiplerine yönelik olacaktır. Teknik yardım toplantılarının yapılacağı yerler aşağıda yer almaktadır. Kamuoyuna ilanen duyurulur.

Taslak Sözleşme

Taslak sözleşmeye buradan ulaşabilirsiniz.