English

Hukuki Şartlar ve Gizlilik Politikası

  Hukuki Şartlar ve Gizlilik Politikası

  5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun’un 5/l maddesi uyarınca hazırlanan bu internet sitesi ve bu internet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece T.C. Ahiler Kalkınma Ajansı’na aittir. Bu bilgiler T.C. Ahiler Kalkınma Ajansı'nın yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

  İnternet sitemiz, her zaman ücretsiz olarak ziyaret edilebilir. T.C. Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından, ad ve soyad, posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, telefon ve faks numarası, elektronik posta adresi, ajansımız tarafından sunulan bir hizmetle ilgili üyelik işlemleri gibi kişisel bilgiler sadece ziyaret eden kişinin rızası ve bilgisi dahilinde temin edilir ve bilgilerini paylaşan kişinin açıkça rızası olmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılmaz. T.C. Ahiler Kalkınma Ajansı, hiçbir koşulda, içerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dâhil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.

  İnternet sitemizde, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri ve/veya faaliyetleri hakkında tanıtım ve promosyonlar görüntülenebilir. İnternet sitemizde T.C. Ahiler Kalkınma Ajansı’na ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu internet sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu internet sitelerinin politika ve uygulamalarından T.C. Ahiler Kalkınma Ajansı sorumlu değildir.

  Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, T.C. Ahiler Kalkınma Ajansı ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

  T.C. Ahiler Kalkınma Ajansı, bu internet sitesinde yer alan bütün hizmetleri, sayfa, bilgi ve görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

  T.C. Ahiler Kalkınma Ajansı internet sitemizin hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz info@ahika.gov.tr e-posta adresine sorabilir, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bu adrese bildirebilirsiniz

  Önceki Sayfa