DUYURUYU
PAYLAŞ
10
KASIM
2020
T.C. Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Personel Alım İlanı / 2020

T.C. Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, 15 Temmuz 2018 tarih ve 30479 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Bakanlıklara Bağlı, İlgili, İlişkili Kurum ve Kuruluşlar ile Diğer Kurum ve Kuruluşların Teşkilatı Hakkında 4 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 29 Mayıs 2019 tarih ve 30788 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; 1 (bir) İç Denetçi, 4 (dört) Uzman Personel, 1 (bir) Destek Personeli pozisyonları için toplam 6 (altı) personel istihdamı gerçekleştirecektir.

 

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı'nın merkezi Isparta ili olup Ajansın faaliyet alanını Isparta, Antalya ve Burdur illeri oluşturmaktadır. Bu nedenle, sınavda başarılı olan adaylar bu illerden Ajansın uygun göreceği herhangi birinde çalışmayı kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar.

 

Sınav Takvimi

İlan Tarihi

6 Kasım 2020

Başvuru Tarihleri

5 Aralık 2020 – 20 Aralık 2020

Sınav Şekli

Sözlü (mülakat)

Mülakat Tarihleri

Genel Sekreterlikçe ilan edilecektir.

Başvuru Adresi

ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr

Sınav Yeri

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği Çünür Mah. 102. Cadde Ekonomi Kampüsü A2 Blok No:185-B 32200 Merkez/ISPARTA

 

Başvurular, "Başvuru Formu" eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Sadece ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr üzerinden yapılan başvurular geçerli olup ilanda belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular ile elden, e-posta veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

 

Sınava ilişkin detaylı bilgiye Ajans web sitesi www.baka.gov.tr adresinden ulaşılabilir.

 

Kamuoyuna ilanen duyurulur.