HABERİ
PAYLAŞ
12
EKİM
2020
Gençler Fitness Yapıyor

Kırıkkale Yahşihan İlçesi Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Ahiler Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında %90 destek oranı ile desteklenen Gençler Fitness Yapıyor projesinin faaliyetleri tamamlandı.

 

07.04.2020 tarihinde Destek Sözleşmesi imzalanarak başlayan ve yaklaşık 6 ay içerisinde tamamlanan proje kapsamında Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi bünyesinde eğitim gören öğrencilerin gelişimlerine önemli katkı sağlayacak olan Fitness salonu kurulumu gerçekleştirildi.

 

Proje kapsamında Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi bünyesinde gerçekleştirilen bina tadilatı ile genişletilen ve düzenlenen salon alanına profesyonel fitness ekipmanları kuruldu ve kullanıma hazır duruma getirildi.

 

Son dört yıl içerisinde farklı spor dallarında 9 Türkiye Şampiyonluğu kazanmış olan Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi tarafından yürütülen proje kapsamında kurulan fitness salonu sayesinde profesyonel spor ekipmanları ile çalışma imkanına kavuşan lisanlı sporcu öğrencilerin yeni başarılara imza atmaları bekleniyor.