PAYLAŞ
23
TEMMUZ
2020
Yağlı ve Yağsız Basınçlı Hava Sistemleri ve Deiyonize Su Arıtma Sistemi İçin İhale Kapsamında Değişiklik Bildirimi

GTC Güneş Sanayi ve Ticaret AŞ, Ahiler Kalkınma Ajansı 2019 Yılı İmalat Sanayiinde Verimlilik ve Kurumsallaşma Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Niğde Bor Karma ve Deri İhtisas Bölgesi’nde “Modern Deiyonizasyon (DI) Su arıtma Yöntemi ile Yüksek Verimli Çift Yüzlü Güneş Hücresi Üretimi” projesi için bir Yağlı ve Yağsız Basınçlı Hava Sistemleri ve Deiyonize Su Arıtma Sistemi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhale Kapsamında;

Lot1 Yağlı basınçlı hava sistemi

Lot2 Yağsız Basınçlı hava sistemi

Lot3 Deiyonize Su Arıtma Sistemi alınacaktır

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası, Petrol Mah. OSB 11. Cd No:2-1 Merkez Adıyaman adresinden, http://gtctrade.com/tr veya https://www.ahika.gov.tr/  internet adresinden görülebilir. İhaleye katılım için idarece onaylı ihale dokümanının Petrol Mah. OSB 11. Cd No:2-1 Merkez Adıyaman adresinden imza karşılığı teslim alınması zorunludur.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 28/07/2020 tarihinde ve saat 11:00.

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; http://gtctrade.com/tr ve https://www.ahika.gov.tr/ yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 28/07/2020 tarihinde, saat 11 : 00’da ve GTC GUNES SANAYI VE TICARET AŞ Petrol Mah. OSB 11 cad No:2-1 Merkez/Adıyaman adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.